اخبار

فراخوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری

۱۴۰۲/۰۶/۱۹

پانزدهمین دوره جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری به‌صورت مشترک همگام با دهمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی برگزار می‌شود.

مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، با هدف توسعه گفتمان علمی، تبادل اندیشه‌ها، اشتراک دانش و انتقال تجارب موفق حوزه مدیریت شهری، جشنواره پژوهش و نوآوری (مجمع شهری تهران) را چهارده دوره برگزار نموده است.

رویدادی که در طول بیش از یک دهه برگزاری، از سطح شهرداری تهران به سطح ملی و بین‌المللی ارتقاء یافته و تلاش نموده است بستری به منظور هم‌اندیشی جامعه علمی و دانشگاهی کشور برای حل چالش‌های شهری را فراهم آورد.

به منظور بسترسازی تحقق چشم‌انداز «تهران؛ کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» پانزدهمین دوره این جشنواره به‌صورت مشترک همگام با دهمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی برگزار می‌شود.

این رویداد با مشارکت نهادها، دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقات و نوآوری شهری، شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فناوری، انجمن‌های علمی و با ایده بهره‌برداری از آخرین تولیدات علمی و راهکارهای خلاقانه در حل چالش‌های شهری برنامه‌ریزی شده است

اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور، محققان و پژوهشگران علاقه مند به موضوعات این جشنواره می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس اینترنتی جشنواره مراجعه کنند.

آدرس اینترنتی:

https://www.tufiran.com/

همچنین تصویر زیر را مطالعه کنید:

00123


۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۲۸
۲۳ بازدید